Usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą

Pielęgnacja

Na proces mycia samochodu w Auto Spa Plaza składa się wiele etapów. Nawet najmniejszy detal ma wpływ na ostateczny efekt naszej pracy.

Sprawdź

Renowacja

Profesjonalna korekta lakieru to skomplikowany wieloetapowy proces, podczas którego naszym zadaniem jest przywrócenie stanu lakieru do idealnego niemal fabrycznego.

Sprawdź

Zabezpieczenie

Powłoki ceramiczne to przełomowa technologia ochrony lakieru. Głównym zadaniem powłok ceramicznych jest zabezpieczenie lakieru przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Sprawdź

Stylizacja

Usługa przyciemniania szyb wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd pojazdu, ale zapewnia również szereg innych zalet.

Sprawdź

Pakiety

Shine+

Jeśli standardowy komplet to za mało i zależy Ci również na zabezpieczeniu lakieru ta opcja będzie strzałem w 10. Pakiet SHINE+ to opcja zewnętrznej i wewnętrznej kosmetyki oraz zabezpieczenia Twojego samochodu. 

SPRAWDŹ

Care+

Potrzebujesz trwalszego zabezpieczenia lakieru niż twardy wosk? CARE+ to opcja oferująca wyższy poziom ochrony lakieru. W przypadku tego pakietu na lakier aplikujemy powłokę kwarcową. Powłoka ta trwale wiąże się z zabezpieczaną powierzchnią, tworząc twardą warstwę, która chroni lakier przed mikro zarysowaniami i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. 

SPRAWDŹ

SPA+

Jeśli zależy Ci na gruntownym odświeżeniu Twojego auta, pakiet SPA + będzie doskonałym wyborem! To najbardziej kompleksowy spośród naszych pakietów. Wnętrze samochodu poddane jest drobiazgowej kosmetyce, łącznie z praniem tapicerki lub pielęgnacją skór.

SPRAWDŹ

Sprzedaż

Przymierzasz się do sprzedaży auta? Nie ukrywajmy, że w momencie zakupu ważne jest pierwsze wrażenie. Poza specyfikacją techniczną auta oraz jego sprawnością mechaniczną, istotny jest również stan lakieru, tapicerki czy przejrzystość reflektorów.

SPRAWDŹ
Call Now Button