Pakiety

Korzyści mycia
w naszej myjni:

Gwaranacja bezpieczeństwa
Dbałość o każdy szczegół
Najwyższej jakości kosmetyki

Shine+

Jeśli standardowy komplet to za mało i zależy Ci również na zabezpieczeniu lakieru ta opcja będzie strzałem w 10. Pakiet SHINE+ to opcja zewnętrznej i wewnętrznej kosmetyki oraz zabezpieczenia Twojego samochodu. 

Sprawdź

Care+

Potrzebujesz trwalszego zabezpieczenia lakieru niż twardy wosk? CARE+ to opcja oferująca wyższy poziom ochrony lakieru. W przypadku tego pakietu na lakier aplikujemy powłokę kwarcową. Powłoka ta trwale wiąże się z zabezpieczaną powierzchnią, tworząc twardą warstwę, która chroni lakier przed mikro zarysowaniami i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. 

Sprawdź

SPA+

Jeśli zależy Ci na gruntownym odświeżeniu Twojego auta, pakiet SPA + będzie doskonałym wyborem! To najbardziej kompleksowy spośród naszych pakietów. Wnętrze samochodu poddane jest drobiazgowej kosmetyce, łącznie z praniem tapicerki lub pielęgnacją skór.

Sprawdź

Sprzedaż

Przymierzasz się do sprzedaży auta? Nie ukrywajmy, że w momencie zakupu ważne jest pierwsze wrażenie. Poza specyfikacją techniczną auta oraz jego sprawnością mechaniczną, istotny jest również stan lakieru, tapicerki czy przejrzystość reflektorów.

Sprawdź
Call Now Button