Poznaj nasze wszystkie lokalizacje
Polerowanie lakieru - Auto Spa & Car Detailing Poznań
Polerowanie lakieru Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+ 48 723 424 008

Renowacja i korekta lakieru Poznań – profesjonalne Studio Auto detailingu

Wraz z upływem czasu lakier samochodowy traci swój oryginalny blask, powstają na nim liczne zarysowania i hologramy. Dzieje się ponieważ podczas zwyczajnej eksploatacji lakier narażony jest na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych – opady, promieniowanie UV, zarysowania na myjniach automatycznych, działanie soli drogowej itp.

Na szczęście w AutoSpa możesz wykonać pełną korektę lakieru samochodowego, a dzięki temu przywrócić pojazdowi dawny blask!

Korekta i renowacja lakieru – Auta Spa – detailig Poznań

Profesjonalna korekta lakieru to skomplikowany wieloetapowy proces, podczas którego zadaniem detailera jest przywrócenie stanu lakieru do idealnego - niemal fabrycznego.

Właściwie wykonana renowacja lakieru samochodowego wymaga kompleksowej wiedzy z zakresu budowy powłoki lakierniczej, odpowiedniego doboru kombinacji past ściernych oraz padów polerskich, a także doświadczenia i precyzji.

Szlifowanie i polerowanie lakieru Poznań – AutoSpa

Obecnie powłoki lakiernicze, ze względu na zmianę składu chemicznego, są nieporównywalnie bardziej podatne na zarysowania od lakieru aplikowanego na samochody jeszcze kilka lat temu.

Czynniki te powodują, że praca na osłabionej powierzchni lakieru, wymaga niezwykłej precyzji i umiejętności manualnych detailera.

Główne zalety profesjonalnej renowacji, polerowania i korekty lakieru:

Dokładność

Zadbamy o najmniejszy szczegół na Twoim lakierze

Wieloletnie doświadczenie

Setki przeprowadzonych renowacji lakieru

Nieskazitelny wygląd

Przywrócimy salonowy wygląd lakieru Twojego samochodu

Odzyskanie głębi koloru

Lakier auta odzyska swoją głębie koloru

Sprawdzony sprzęt i akcesoria

Pracujemy tylko na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie

Renomowane produkty

Wykorzystujemy najlepsze produkty dostępne na rynku

Zainteresowała Cię oferta?

Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+ 48 723 424 008

Uzyskaj wycenę

Rodzaje renowacji lakieru

Zobacz jak możemy przywrócić blask lakieru w Twoim samochodzie w ramach oferowanej usługi.

Odświeżenie lakieru „one step” – co to jest?

Proces odświeżenia lakieru „one step” obejmuje jednoetapową korektę lakieru z indywidualnym dobraniem odpowiedniej kombinacji past ściernych i padów polerskich. Efekt? Jest widoczny gołym okiem - pozbywamy się większości drobnych zarysowań. Na miękkich lakierach jesteśmy w stanie usunąć około 60% wszystkich niedoskonałości na powierzchni, a przy lakierach twardszych około 50%. 

Odświeżenie lakieru „one step” - dla kogo?

Jednoetapowa korekta lakieru dedykowana jest samochodom używanym, których powłoka lakiernicza uległa delikatnemu zmatowieniu bądź zarysowaniu. Celem jest naprawa defektów lakieru oraz uzyskanie idealnego stanu wizualnego. Analiza stanu lakieru, dobór odpowiednich narzędzi i past polerskich oraz fach i precyzja detailerów sprawiają, że lakier samochodowy odzyskuje przepiękny, równomierny połysk.

Korekta lakieru „one step” – korzyści:

 • Gwarancja bezpieczeństwa - przed rozpoczęciem pracy powłoka lakiernicza zostaje poddana dokładnej analizie stanu grubości i struktury.
 • Dopiero po tej analizie dobieramy odpowiednie materiały ścierne oraz pady.
 • Usunięcie zarysowań - jesteśmy w stanie usunąć około 50-60% zarysowań, co znacznie poprawia stan wizualny samochodu.
 • Usunięcie wżerów i utlenień lakieru - za pomocą korekty lakieru możemy usunąć wżery po owadach lub ptasich odchodach oraz utlenienia lakieru.
 • Usunięcie smug po nieumiejętnym polerowaniu - korekta lakieru to świetny sposób na usunięcie smug, które powstały w wyniku wcześniejszego nieprawidłowego polerowania.
 • Efekt lustrzanego odbicia - zabieg j korekty lakieru to przede wszystkim sposób na uzyskanie rewelacyjnego efektu wizualnego. Lakier samochodu odzyskuje równomierny, piękny połysk.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+ 48 723 424 008

Uzyskaj wycenę

Dwuetapowa korekta lakieru – co to jest?

Zabieg dwuetapowej korekty lakieru polega na wykonaniu korekty lakieru i usunięciu z jego powierzchni około 85% widocznych niedoskonałości i zarysowań. To wieloetapowy, czasochłonny proces, który poprzedza mycie samochodu na dwa wiadra oraz dekontaminacja powierzchni lakieru. Dopiero dokładne wykonanie wszystkich tych kroków jest w stanie zapewnić wyjątkowy efekt.

Dwuetapowa korekta lakieru – dla kogo?

Dwuetapowa korekta lakieru dedykowana jest właścicielom pojazdów o mocno zniszczonej powłoce lakierniczej, których powierzchnia nosi ślady znaczących zarysowań, zmatowień i pozbawiona jest połysku oraz głębi koloru. Trzeba jednak mieć na uwadze, że korekta lakieru nie usunie odprysków z powierzchni lakieru. Tego typu uszkodzenia nie są możliwe do zlikwidowania poprzez polerowanie, ponieważ są to ubytki.

Dwuetapowa korekta lakieru – korzyści:

 • Gwarancja bezpieczeństwa – dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie poddać lakier samochodowy dogłębnej analizie, dopiero po ocenie jego stanu grubości i struktury dobieramy odpowiednie materiały ścierne oraz pady polerskie.
 • Usunięcie zarysowań - dzięki dwuetapowej korekcie lakieru jesteśmy w stanie usunąć około 85% zarysowań, co znacznie poprawia stan wizualny samochodu.
 • Usunięcie wżerów i utlenień lakieru – wżery po insektach i ptasich odchodach, a także utlenienia lakieru także zostaną usunięte.
 • Usunięcie smug po nieumiejętnym polerowaniu - dwuetapowa korekta lakieru pomaga w usunięciu smug, które znalazły się na karoserii w wyniku wcześniejszych, nieodpowiednio przeprowadzonych zabiegach polerowania.
 • Efekt lustrzanego odbicia - zabieg dwuetapowej korekty lakieru to idealny sposób na uzyskanie fenomenalnego efektu wizualnego. Lakier Twojego pojazdu odzyska równomierny blask. Dla uzyskania lepszego efektu i zabezpieczenia lakieru po zabiegu dwuetapowej korekty zalecamy aplikację powłoki zabezpieczającej.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+ 48 723 424 008

Uzyskaj wycenę
Polerowanie lakieru
Polerowanie lakieru
Polerowanie lakieru

Zabezpiecz lakier po renowacji

Dla uzyskania najlepszego efektu wizualnego auta oraz zabezpieczenia lakieru do zabiegu korekty zalecana jest aplikacja odpowiedniej powłoki zabezpieczającej.

Poznaj najważniejsze korzyści

Korzystanie z usług myjni samochodowej oraz studia auto detailing jeszcze nigdy nie było tak wygodne.

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+ 48 723 424 008


1

Bezkonkurencyjna wygoda

Wybierz się do fryzjera, kina, kosmetyczki, zrób zakupy, a nam zostaw samochód w jednej z 4 galerii na wybraną usługę mycia.

Czy może być coś wygodniejszego?

2

Oszczędność czasu

Nie musisz tracić czasu jeśli Twój samochód potrzebuje kompleksowego mycia. Umów się na usługę, a przy okazji skorzystaj z zalet galerii handlowej - zrób zakupy lub załatw swoje sprawy.

3

Najwyższa jakość

Wieloletnie doświadczenie, praca na najlepszych produktach, dokładność, sumienność. Skorzystaj z naszych usług i zobacz jak Twoje auto znów zapachnie świeżością!

Poznaj nasze lokalizacje

Zobacz gdzie wykonujemy nasze usługi i umów się na wizytę!

Myjnia samochodowa galeria PLAZA
Myjnia samochodowa
GALERIA PLAZA

ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań
Wyznacz trasę

+48 723 424 008

Poznaj szczegóły
Myjnia samochodowa galeria AVENIDA
Myjnia samochodowa
GALERIA AVENIDA

ul. Matyi 2, 61-586 Poznań
Wyznacz trasę

+48 723 424 008

Poznaj szczegóły
Myjnia samochodowa galeria PESTKA
Myjnia & studio auto detailing
GALERIA PESTKA

Al. Solidarności 47, 61-001 Poznań
Wyznacz trasę

+48 723 424 008

Poznaj szczegóły
Myjnia samochodowa galeria STARY BROWAR
Myjnia samochodowa
GALERIA STARY BROWAR

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Wyznacz trasę

+48 570 006 678

Poznaj szczegóły

Zamów kontakt z ekspertem

Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego samochodu.

Mateusz Strzelczyk

Specjalista ds. detailingu

+48 723 424 008

  Obserwuj nas na instagramie @autospa_poznan

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze realizacje!