Zabezpieczenie

Powłoki ceramiczne to przełomowa technologia ochrony lakieruGłównym zadaniem powłok ceramicznych jest zabezpieczenie lakieru przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak: czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia, uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UVPowłoka tworzy na lakierze niewidoczną warstwę ochronną, która przeciwdziała wnikaniu zanieczyszczeń głęboko w strukturę lakieru, znacznie ułatwia również proces mycia samochodu. 

W odróżnieniu od wosków, powłoka ceramiczna po aplikacji i utwardzeniu zamienia się w wyjątkowo trwałą, zwartą warstwę o wysokiej twardości. Zaawansowany skład oparty na nanotechnologii zapewnia znaczną odporność na ekstremalne odczyny pH, skrajne temperatury i tarcie. Efektem aplikacji powłoki jest uzyskanie twardej i szklistej warstwy ochronnej. Powłoka zapewnia doskonały efekt hydrofobowy, czyli odpychania i spływania wody i szklisty blask powłoki lakierniczej pojazdu. 

Korzyści mycia
w naszej myjni:

Gwaranacja bezpieczeństwa
Dbałość o każdy szczegół
Najwyższej jakości kosmetyki

Powłoka RIM

Powłoka ceramiczna RIM chroni felgi nie tylko przed zabrudzeniami drogowymi, ale również przed szkodliwym pyłem generowanym przez tarcze oraz klocki hamulcowe. 

Sprawdź

Powłoka RAIN

Powłoka ceramiczna RAIN to powłoka, która zapewnia silny efekt hydrofobowy. Zaaplikowana na szyby tworzy trwałą warstwę ochronna, która ułatwia odprowadzanie wody z powierzchni szyby.  

Sprawdź

Pakiet FAME

Powłoka ceramiczna FAME to bezkompromisowa propozycja skierowana dla najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź

Pakiet EVO

Jeśli oczekujesz wysokiej i trwałej ochrony samochodu oraz osiągnięcia znacznej poprawy wyglądu lakieru, powłoka EVO będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź
Call Now Button