Renowacja

Profesjonalna korekta lakieru to skomplikowany wieloetapowy proces, podczas którego naszym zadaniem jest przywrócenie stanu lakieru do idealnego niemal fabrycznego.

Właściwie wykonana renowacja wymaga kompleksowej wiedzy z zakresu budowy powłoki lakierniczej, odpowiedniego doboru kombinacji past ściernych oraz padów polerskich, a także doświadczenia

Obecnie powłoki lakiernicze, ze względu na zmianę składu chemicznego są nieporównywalnie bardziej podatne na zarysowania od lakieru aplikowanego na samochody jeszcze kilka lat temu.

Czynniki te powodują, że praca na osłabionej powierzchni lakieru, wymaga niezwykłej precyzji i umiejętności manualnych detailera. 

Zapoznaj się z naszymi usługami i wybierz spośród nich odpowiedni program renowacji lakieru dla Twojego pojazdu.  

Korzyści mycia
w naszej myjni:

Gwaranacja bezpieczeństwa
Dbałość o każdy szczegół
Najwyższej jakości kosmetyki

Szlifowanie i polerowanie lakieru

Jest to najbardziej zaawansowana i najbardziej efektowna metoda korekty lakieru. Matowienie inaczej szlifowanie lakieru wykonuje się przy użyciu papieru ściernego o zróżnicowanej granulacji.

Sprawdź

Odświeżenie lakieru „one step”

Proces odświeżenia lakieru obejmuje jednoetapową korektę lakieru z indywidualnym dobraniem odpowiedniej kombinacji past ściernych i padów polerskich. 

Sprawdź

Dwuetapowa korekta lakieru

Zabieg ten polega na wykonaniu korekty lakieru i usunięciu z jego powierzchni około 85% widocznych niedoskonałości i zarysowań. 

Sprawdź
Call Now Button